Jeśli mieszkasz na terenie Sosnowca, bądź jego okolic mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na terenie miasta odbędą się targi pracy, które są wielką szansą na znalezienie płatnego zajęcia dla wszystkich osób bezrobotnych.

Takie Targi pracy odbędą się na terenie Sosnowca już po raz czwarty i są skierowane do wszystkich jednostek ludzkich, jakie to aktywnie pracy szukają, bądź też mają nadzieję znaleźć zawód o wiele bardziej satysfakcjonujący.

Targi pracy odbędą się w Centrum Kształcenia Ustawicznego, a nieopodal będzie miała miejsce także konferencja, która ma na celu pomoc w znalezieniu pracy. Konferencja ta zostanie zorganizowana w ramach projektu Leonardo da Vinci i przedstawiać będzie metody edukacji zindywidualizowanej, które opierać będzie na danych podaży rynku pracy.

Dni Kariery szansą dla studenta

Po raz osiemnasty na terenie Sosnowca zebrało się aż trzydziestu wystawców, którzy to pragnęli zaprezentować młodym ludziom bardzo bogatą ofertę różnorodnych praktyk a także stażów, a tym samym chcieli dokonać rekrutacji na wolne miejsca pracy.

Targi doskonałą okazją na zdobycie pracy

Powszechnie wiadomo, że targi pracy, które rzec można regularnie odbywają się na terenie Sosnowca to świetna szansa dla ogromnej ilości młodych ludzi. Jest tak, dlatego, że na targach możemy dowiedzieć się:

  • Jakie oczekiwania wobec pracowników ma firma
  • Jakie cechy powinien mieć każdy aktywny pracownik
  • Jak się dostać do pracy w firmie

Tegoroczne Targi pracy w Sosnowcu ukazały, że mimo licznych zwolnień na rynku wciąż na szansę zatrudnienia może liczyć student. Pomimo panującego na terenie Polski kryzysu w obrębie pracy i zatrudnienia, do Sosnowca przybyli przedstawiciele wielu firm, którzy kusili ofertą zatrudnienia na doskonałych warunkach.

Stały partner gwarancją sukcesu

Targi pracy w Sosnowcu nie są świeżym pomysłem, a przeciwnie organizowane są już kolejny, raz, dlatego można mówić, iż istnieje tutaj grupa stałych partnerów, którzy wzajemnie świadczą usługi w zakresie pracy. Pomimo fali zwolnień, wciąż istnieją nowe oferty miejsc pracy, dlatego też targi w przyszłości również będą organizowane, ponieważ na nasz rynek wnoszą naprawdę ogromną ilość możliwości.

Okazja zwłaszcza dla studentów

Jak się okazuje, Dni Kariery to szansa przede wszystkim dla ludzi młodych, studentów, którzy aktywnie i mobilnie działają na rynku pracy. Takie spotkania wnoszą ogromną ilość pozytywnych elementów, albowiem dają możliwość pracodawcy kontaktu z potencjalnym kandydatem na stanowisko pracy oraz możliwość zapoznania się, jakie potrzeby ma współczesny student.

Zainteresowanie targami z roku na rok wzrasta, ponieważ ludzie chcą poznać nowe oferty, a także zmienić swoją życiową perspektywę. Oferowane praktyki i staże to także wielka szansa, aby student mógł przekonać się jak będzie wyglądała praca na danym stanowisku. Stażysta będzie miał okazję samodzielnie sprawdzić czy podoła stawianym przed nim zadaniom oraz czy fach będzie dla niego alternatywą na godne żyć.

Najlepsi przyjaciele